نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۰ هم مجازی برگزار شد

نمایشگاه مجازی اینوتکس ۲۰۲۰

نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری اینوتکس به صورت مجازی برگزار شد. از مهم‌ترین رویدادهای نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۰ که از ۲۲ تا ۲۵ مردادماه برگزار شد رویداد “کافه سرمایه” بود، که فرصتی مناسب برای بنیان گذاران و صاحبان کسب و کارهای نوپا و استارتاپ ها، برای جذب سرمایه و مذاکره با سرمایه‌ گذاران فراهم کرد. این رویداد گردهمایی سرمایه‌ گذاران حقیقی و حقوقی و گروهی از استارتاپ های برتر است که امسال به دلیل شیوع کرونا، به صورت آنلاین برگزار گردید.

 

 

در این رویداد بنیان گذاران و تیم های استارتاپی فرصتی برای ارائه طرح های خود به سرمایه گذاران پیدا کردند. تیم ۱۵نفره کارن‌کراد، به برگزاری و مدیریت جلسات سرمایه گذاری بین استارتاپ ها و سرمایه گذاران پرداخت. در این رویداد ۲۵ استارتاپ‌ متقاضی سرمایه و ۶۲ سرمایه‌گذار حقیقی و حقوقی به گفتگو پرداختند که مجموعا ۳۵۰ جلسه سرمایه‌گذاری از طرف سامانه تامین مالی و سرمایه‌گذاری کارن تنظیم و برگزار شد.

در این جلسات که به صورت خصوصی برگزار می شد سرمایه‌گذارن به بررسی ابعاد مختلف استارتاپ‌ها ‌پرداختند و در صورت علاقمندی به طرح‌ها و تمایل به سرمایه‌گذاری روی آن‌ها، تقاضای جلسات بیشتر برای مذاکره با استارتاپ‌ها را مطرح نمودند.

 

 

در این رویداد، استارتاپ‌هایی از حوزه های مختلف از قبیل IT، هوش کسب‌ وکار یا BI، هوش مصنوعی یا AI، IOT یا اینترنت اشیا، تولید محتوا، سلامت، آموزش، صنایع، پزشکی، گردشگری، کشاورزی، هنر، مد و پوشاک و مواد غذایی حضور داشتند.

پیک پارسه؛ پیک استارتاپ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *