رویداد جذب سرمایه فانتوم در شیراز

با همکاری کوانتوم و صد استارتاپ برگزار می شود

رویداد جذب سرمایه فانتوم در شیراز

شتابدهنده کوانتوم با همکاری صد استارتاپ در روزهای ۱۵ و ۱۶مهرماه این رویداد را برگزار خواهد کرد.
از معضلات مهمی که همواره اکوسیستم استارتاپی و کارآفرینی جنوب کشور با آن روبرو بوده است مشکل جذب سرمایه است. با شیوع کرونا بسیاری از کسب و کارهای موجود نیز دچار مشکلاتی شدند، برخی از استارتاپ ها، خصوصا در زمینه‌هایی مانند گردشگری نیز با توجه به چنین چالشی به طور کامل متوقف شده و حتی برخی با شکست روبرو شدند.

از این رو برای برطرف کردن چالش‌هایی که با سرمایه گذاری قابل مرتفع شدن بودند تصمیم به برگزاری این رویداد در استان های جنوبی کشور اتخاذ گردید.
هدف از برگزاری این رویداد شناسایی کسب و کارهای فناورانه، استارتاپ ها و کسب و کارهای دانش بنیان به منظور سرمایه‌گذاری جسورانه عنوان شد. از جمله استان‌های حاضر در این رویداد می توان از استان فارس، یزد، بوشهر، هرمزگان، سیستان و بلوچستان، کرمان و کهگیلویه و بویر احمد نام برد.
محورهای رویداد
محورهای رویداد فانتوم شامل تجارت الکترونیک،IT ،ICT، هوش‌مصنوعی، اینترنت اشیاء، نانو، کشاورزی، سلامت و بازی سازی می باشد و برآورد می شود توان هزینه کرد صندوق‌های سرمایه گذاری حاضر در این رویداد رقمی معادل ۲۵ میلیارد تومان باشد که میزان جذب سرمایه به خود تیم‌ها و استارتاپ‌ها باز می گردد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *