رکورددار نصب اپلیکیشن‌های فارسی در کافه بازار

بر اساس گزارش تازه ای که از کافه بازار منتشر شده است رکوردداران تعداد نصب در این فروشگاه اپلیکیشن معرفی شدند. اگر شما نیز از کاربران اندروید هستید ممکن است به برخی از این نرم‌افزارها نیاز داشته باشید (این رده بندی بر اساس اطلاعات کافه بازار صورت گرفته است). کافه بازار اپلیکیشن خود را با ۴۳ میلیون نصب در رتبه اول تعداد نصب اپلیکیشن های ایرانی معرفی کرده است. اپلیکیشن آنها فروشگاهی جهت ارائه بازی و اپلیکیشن های اندرویدی و تماشای فیلم و سریال است. پس از آن “دیوار” که محیطی برای خرید و فروش کالای نو و دست دوم است با ۲۰ میلیون نصب در رده دوم قرار گرفته است. رتبه سوم این رده بندی ظاهرا در دستان شرکت ایرانسل است. این اپراتور با اپلیکیشن “ایرانسل‌من” مدیریت حساب و خدمات مشتریان را راحت تر کرده و با ۱۲ میلیون نصب در رده سوم بیشترین نصب اپلیکیشن های ایرانی قرار گرفته است.

“آپ” اپلیکیشنی از دسته خدمات پرداخت با ۱۱ میلیون نصب رده چهارم این رتبه بندی را کسب کرده است. تقویم مذهبی بادصبا با ۹ میلیون نصب رده پنجم بیشترین نصب از کافه بازار را در دستان خود دارد.

بیشترین تعداد نصب اپلیکیشن های ایرانی بر اساس گزارش کافه بازار

اپراتور همراه اول رقیب سنتی ایرانسل نیز که برای مدیریت حساب همراه اول اپلیکیشن “همراه من” را در اختیار مشتریان خود قرار داده است رتبه بعدی این رده بندی را با ۸ میلیون نصب به خود اختصاص داده است. “تلوبیون” نیز که امکان تماشا و دانلود آرشیو برنامه های تلویزیونی را در اختیار کاربرانش می گذارد با ۶ میلیون نصب در رده بعدی قرارگرفته است.

اخبار اپلیکیشن ها را اینجا در پیک پارسه بخوانید

رده بعدی در بیشترین تعداد نصب در فروشگاه کافه بازار با ۶ میلیون نصب متعلق به تاکسی آنلاین “اسنپ” است. اپلیکیشن فروشگاه آنلاین “دیجی کالا” با همین تعداد نصب نهمین رده این رتبه بندی قرار دارد. بالاخره نقشه و مسیریاب آنلاین “بلد” که متعلق به کافه بازار است در رده دهم این رده بندی قرار گرفته است.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *