نسخه رسمی اندروید کلاب هاوس منتشر شد

کلاب هاوس سرانجام این ماه سرویس خود را در اندروید منتشر کرد. اگرچه این برنامه در نسخه بتا و بسته محدود راه اندازی شده است، اما برنامه به سرعت در حال گسترش است. در حالی که هنوز برای دسترسی به این سرویس به دعوت احتیاج دارید، سرانجام می توانید Clubhouse را با تلفن خود بدون توجه به اینکه در کجای دنیا زندگی می کنید، نصب کنید.

کلاب هاوس clubhouse

Clubhouse برنامه مینیمالیستی داغ لحظه ای در iOS است، جایی که کاربران بیش از یک سال است که با دعوت یکدیگر به بحث و گفتگو می پردازند. جذابیت کلاب هاوس این است که بتوانید به چت های صوتی بی درنگ گوش دهید. (خودتان نیز می توانید یک گپ صوتی برگزار کنید.) Clubhouse چنان جلب توجه کرده است که بسیاری را در مدت کوتاهی مجذوب خود کرده است.

کاربران جدید می توانند حساب کاربری مورد نظر خود را رزرو کنند و به محض دریافت دعوت نامه از سوی دوستان خود پای به میان حاضران در این شبکه اجتماعی بگذارند. بر اساس تصاویر موجود در Play Store ، نسخه اندرویدی آن کم و بیش با برنامه iOS یکسان است. با توجه به آمار حجم بارگیری برنامه iOS متوقف شده است و ظاهرا بازار کاربران بالقوه کلاب هاوس در سیستم عامل ios اشباع شده است پس افتتاح این سرویس برای یک میلیارد یا بیشتر کاربر اندروید، بسیار منطقی به نظر می رسد.

 

پیش از این نسخه غیر رسمی این برنامه برای کاربران اندرویدی در ایران با نام کلاب هاوز منتشر شده بود. گفتنی است با توجه به کرونا و محدودیت های اعمال شده، این روزها از فضای کلاب هاوس برای گفتگوها و دورهمی های انتخاباتی استفاده می شود.

برای دانلود نسخه اندروید کلاب هاوس از گوگل پلی اینجا کلیک کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *