چالش آمازون همزمان با شیوع کرونا

Amazon fulfilment center in Sosnowiec, Poland on 13 May, 2019. The fifth Amazon fulfilment center in Poland is built in the Upper Silesia region. The property totalling 135,000 sqm is built on a 21-hectare site near Panattoni Park Sosnowiec. Amazons fulfilment centre in Sosnowiec is adapted to the high-bay storage system and dedicated to the distribution of shoes and clothes in Western Europe. (Photo by Beata Zawrzel/NurPhoto via Getty Images)

چالش آمازون همزمان با شیوع کرونا؛

آمازون از کارکنانش در سراسر جهان خواسته که از خانه کار کنند

آمازون پنجشنبه در پاسخ به شیوع ۱۹-COVID طی دستورالعملی، به كارمندانش در سراسر جهان توصیه کرد کسانی كه قادر به كار از خانه هستند تا پایان ماه مارس می توانند وظایفشان را از خانه انجام دهند.

amazon

سخنگوی آمازون در بیانیه ای گفته است:
«ما به همکاری نزدیک با کارشناسان پزشکی عمومی و خصوصی ادامه می دهیم تا از اقدامات احتیاطی صحیح استفاده کنیم، زیرا اوضاع همچنان در حال پیشرفت است. در نتیجه، ما در حال حاضر توصیه می کنیم که همه کارمندانمان در سطح جهان که قادر به کار از خانه هستند، وظایفشان را به صورت دورکاری تا پایان ماه مارس انجام دهند.»
در اوایل این هفته، آمازون اعلام کرده بود که دو هفته مرخصی اضافی برای کارمندانی فراهم کرده است که مبتلا به ۱۹-COVID تشخیص داده شده‌اند یا در قرنطینه هستند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *